• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BİZİ BEĞENİN
 BİZİ TAKİP EDİN
SARAYHAN YAPI
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.84177.8732
Euro9.50399.5420
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret41531

Bir hayal kurduk yıllar önce 'Yaşamaya hazır mısınız?' diyerek. Sizi, doğayla barışık, çevreci, elit ve güvenli yapılarda yaşatmak için. Yapılarımızı en ince ayrıntılarına kadar düşündük, 
 tasarladık. Estetik ve fonksiyonelliği mükemmel, insan ve yaşam alanları arasındaki uyuma değer veren; kaliteli ve yaşanabilen yapılar olması için...

 ÖN SATIŞ KAYDI VE BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN...

 ÖRNEK DAİREMİZ İÇİN TIKLAYINIZ...


Merkez Ofis: 0 242 247 10 90 Fax: 0 242 247 83 55 -- Şantiye       : 0 242 339 26 21 Fax: 0 242 339 27 21
 

Hakkımızda

    sarayhan logo1995 den bu yana inşaat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız 2000 yılından itibaren çitayı yükselterek kaliteli projelere imza atmıştır.

Amacımız ;

   Kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarını, çağın gereksinimi olan teknolojiye ayak uydurmaya teşvik etmek, kaynaklarını en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak, performansını ve rekabet gücünü en yüksek düzeyde tutmaktır. Temelinde insana ve doğaya saygının yer aldığı, çağımızın standartlarına uygun kalitede projelere imza atıp; müşteri her zaman haklıdır prensibinden yola çıkarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkartarak , son teknolojiyi takip edip, üretime yansıtmak ve iş güvenliğinden ödün vermemek SARAYHAN İNŞAAT olarak  temel prensiplerimizdendir.
   
   Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD), sürdürülebilir kalkınmayı şöyle tanımlıyor: "İş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan bütünsel bir yaklaşım"….
   Üstlendiğimiz görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürütülen bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

   İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sarayhan Yapı olarak Yüklenici ve Müteahhit firma olarak Tüm Türkiye'de çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

    Zamanla büyüyüp ve gelişerek ; bünyemizde çalıştırdığımız profesyonel ekibimiz ile devlet ihaleleri ve özel inşaatların yapımına devam ettik. İş makinaları parkurumuzla da sizlere en iyi hizmeti vermek çabasındayız...
 
   Şirket bünyemizde bulunan Mimar , Teknik Eleman , Şantiye Şeflerimiz  ve Vasıflı personelimiz ile Kaliteli projelere imza atmaktayız...
 
   Süper lüks konutların yapımını Yap - Sat proje uygulaması olarak yapmış bulunmaktayız.  Her türlü inşaat alanınızın Projelendirme,Uygulama ve Satış işlerini Sarayhan İnşaat  olarak yapabiliriz.

Bize Ulaşmak ve Çözüm ortağınız olabilmemiz için Telefon Numaralarımız ;


 Merkez Ofis: 
 Tel : 0 242 247 10 90
 Fax :0 242 247 83 55
 
 Şantiye Ofis: 
 Tel : 0 242 339 26 21
 Fax : 0 242 339 27 21